درباره نویسنده

تیپ‌شناسی نوین

ما در گروه تیپ‌شناسی نوین در زمینه ارائه خدمات تخصصی با مدل تیپ‌شناسی MBTI به افراد و سازمان‌ها فعالیت‌ می‌کنیم. هدف ما افزایش درک متقابل و در نتیجه بهبود کارآیی افراد در تیم‌های کاری و روابط بین فردی و عاطفی است.

مطالب مشابه

3 ديدگاه

 1. 2

  Minota

  گزارش پیشرفته رو که بخوابیم بخریم چه فرقی با مطالب اینجا داره؟چون ۱۵ صفحه انگار کمه..ینی این چیزایی ک اینجا خوندیم باز هم اونجا تکرار شدن؟؟ اینجا ک جواب تست و مقاله بیشتر از ۱۵ صفحه اس

  پاسخ
  1. 2.1

   آرسام هورداد

   سلام به شما Monita گرامی

   خیر مطالب ریپورت‌ها تکراری نیست و به نوعی در ادامه مقالاتی است که در سایت ما خوانده‌اید و آن‌ها را تکمیل می‌کند. مثل تکه‌هایی از یک پازل بزرگ‌تر.

   ضمن این‌که همه این‌ها (مطالب سایت +‌ریپورت‌ها) در نهایت قرار است به شما «دید»- insight بدهد تا خودتان را بهتر بشناسید و انتخاب‌ها وتصمیم‌هایی متعادل و متناسب با شخصیت خودتان بگیرید، اگر شما با مطالعه محتوای رایگان سایت به این دید رسیده‌اید که چه بهتر، اساساً رسالت و هدف ما از آغاز همین بوده است که به مخاطب دید و بینش بدهیم. به همین دلیل بیش از ۹۰ درصد محتوای ارائه شده در typeshenasi رایگان است و گزارش‌های تیپ‌ها جزو پلن‌های بیزینسی ما هستند، که البته درآمد آن‌ها نیز صرف پژوهش‌ها و تهیه منابع به‌روز مدنظر ما می‌شوند و به بقای typeshenasi کمک می‌کند.

   در خصوص اینکه ۱۵ صفحه کم است، اساساً ما در typeshenasi آن‌چه زیاد، حجیم یا بزرگ است را لزوماً «بهتر» نمی‌دانیم؛ بلکه تمرکزمان را روی کیفیت و عمق مطالب گذاشته‌ایم، به همین دلیل هم هست که محتوایی-حتی مشابه، حتی نزدیک- به این ریپورت‌ها نیز هنوز بعد از سه سال در هیچ جایی از ایران تولید نشده است.

   پیروز باشید

   پاسخ
 2. 1

  ایمان

  به نظر من شغل های مناسب برای INFJ ها عبارتند از کارهایی که با روانشناسی در ارتباطند نویسندگی، تدریس، هرنوع خلق هنری، ژورنالیسم، دیپلماسی، علوم سیاسی و فلسفه. آنها باید از هرگونه مورد خیلی تخصصی و جزییات اجتناب کنند آنها می توانند در (علم ) هم مانند فیزیک، ریاضی، شیمی، زیست شناسی و علوم رایانه هم بزرگ باشند به شرطی که رویکرد آنها سطح خیلی بالا و دید بالا به صورت عمومی باشد و درگیر نکات ریز فنی و کاربردی و کاربرد (هر دو) نشوند و به نوعی آنها را به (انسان ها) ربط دهند . مواردی که خیلی مکانیکی و تکنیکی و کارخانه ای هستند معمولا و اغلب برای آنها مناسب نیستند آنها باید درگیر چیزی بشوند که تفکر آنها را برانگیزد و نوعی به انسانها ربط داشته باشد، معضلات انسانی.امیدوارم این کمک کرده باشد.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به گروه تیپ‌شناسی نوین با مدیریت آرسام هورداد می‌باشد.