درباره نویسنده

تیپ‌شناسی نوین

ما در گروه تیپ‌شناسی نوین در زمینه ارائه خدمات تخصصی با مدل تیپ‌شناسی MBTI به افراد و سازمان‌ها فعالیت‌ می‌کنیم. هدف ما افزایش درک متقابل و در نتیجه بهبود کارآیی افراد در تیم‌های کاری و روابط بین فردی و عاطفی است.

مطالب مشابه

5 ديدگاه

 1. 5

  حسین

  اما به نظر من نمیتوانیم این را بگوییم که فردی مطلقا درونگراست یا مطلقا شمی هست و….شاید فردی ۷۰درصد درونگرا باشه و ۳۰درصد برونگرا،یا در موقعیت هایی از زمان و روحیه و شرایط درونگرا بودن درآن ظهور کند و درشرایطی دیگر کیفیاتی از برونگرا بودن پس نمیتوان کسی را مطلقا I یا مطلقا E دانست.ینی یک چیزی فی مابین،ولی گرایش بیشتر به یکی.یا به سر بردن بیشتر در یکی از این حالات.پس به نظر من بین الگوهای شخصیتی انعطافی وجود دارد که همین نیز تغییر را امکان پذیر میکند….

  پاسخ
 2. 4

  حسین

  برایINFP ها تعارضی شدید وجود دارد بین ایده آل گرا بودن و غیرعملگرا بودن.پس برای رهایی از تعارض فقط یه یک کار میتواند نجاتشان دهد،یا روی عملگرایی خود کار کنند و آن را به سطح ایده آل های خودشان برسانند تا بتوانند آن ها را تحقق بخشند،یا ایده آل گرا بودنشان را کنترل کنند و متناسب با عملگراییشان اهداف خود را تعیین نمایند.به هرحال،رسیدن به ایده آل ها و اجرای ایده های شگرفی که آنها دارند،نیاز به عمل و اجرا دارد.

  پاسخ
 3. 3

  INFP:The Healer

  INFPها خیلی آسیب پذیرند‌. یعنی هیچ وقت نمیتونن موفق باشن؟ حساس ترین تیپ شخصیتی هم هستن. گاهی اوقات احساس ضعف میکنم از اینکه INFP هستم. اونا فقط احساسات پاک و خالصانه ای رو تقدیم به همه میکنن دوست دارن همه چیز آرمانی و خوب باشه. اونا نمیخوان همه رو راضی نگه دارن این یه اشتباهه که در مورد ما اینطور فکر میکنین ما فقط میخواهیم همه را کمک کنیم و در همه چیز و همه کس به دنبال خوبی میگردیم. این تقصیر جامعه هست که یه آدم نمیتونه احساساتی و دلسوز و صادق باشه‌‌.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به گروه تیپ‌شناسی نوین با مدیریت آرسام هورداد می‌باشد.