درباره نویسنده

تیپ‌شناسی نوین

ما در گروه تیپ‌شناسی نوین در زمینه ارائه خدمات تخصصی با مدل تیپ‌شناسی MBTI به افراد و سازمان‌ها فعالیت‌ می‌کنیم. هدف ما افزایش درک متقابل و در نتیجه بهبود کارآیی افراد در تیم‌های کاری و روابط بین فردی و عاطفی است.

مطالب مشابه

4 ديدگاه

 1. 2

  مجید فهیمی

  بدور انصاف است که کسی این مقاله زیبا را مطالعه کند و از نویسنده آن تشکر نکند مطمئنم کسان دیگر که باز خورد نداده اند در دلشان از شما تشکر کرده اند . و باز در جهت هویت یابی و یافتن شغل مناسب این مقاله بخوبی توسعه یافته و بر مبنای نوشته های قبلی نکات جدید مهمی را بیان نموده است. به عنوان یک intj بسیار از مطالب استاد هورداد بهره برده ام. من به لحاظ شغلی به عنوان یک مدیر همواره در بیان ایده ها و افکار خود مشکل داشتم توصیه های استاد را بر روی دیوار کمد در اتاق کار خود چسبانده ام و مرتب آنها را مطالعه می کنم. در آخرین جلسه کاری پس از اینکه بر خلاف رویه قبلی و همیشگی خودم افکار ،کارها و ایده های خود را به همکاران زیر مجموعه انتقال دادم بازخورد بسیار خوبی از آنها گرفتم و احساس رضایت بسیاری را تجربه کردم.
  باز هم سپاس و تشکر فراوان از استاد
  سپاس از اینکه به رایگان زحمات خد را در معرض استفاده عموم قرار دادید
  مشتاق زیارت شما هستم
  یاشاسین

  پاسخ
  1. 2.1

   آرسام هورداد

   جناب فهیمی عزیز، بسیار خوشحالم که همراهی چون شما در سایت داریم که از همان ابتدای فعالیت سایت پشتیبان و مشوق ما بودید. خوشحالی بزرگ‌تر من از این جهت است که به عنوان یک مدیر باتجربه و فعال در بخشی از صنعت/کسب‌و‌کار کشور به این مطالب توجه دارید و آن را در سازمانتان جاری می‌کنید. حقیقتاً باعث دلگرمی من هستید.
   برای شما آرزوی موفقیت‌های بیشتر از قبل دارم

   پاسخ
 2. 1

  یک INTJ

  یه INTJ رو تو روانشناسی چطور ارزیابی میکنید؟میتونه براش خوب باشه؟

  پاسخ
  1. 1.1

   آرسام هورداد

   سلام به شما، به دلیل نگاه تحلیلی و سیستمی که INTJها دارند و تلفیق این ویژگی با علاقه‌مندی به چالش‌های ذهنی و پیدا کردن راه حل‌های بکر و خلاقانه برای مسائل، روانشناسی و حتی روانپزشکی میتونه برای این تیپ بسیار مناسب باشه. البته طبیعتا باید همراه با علاقه شخصی و استعداد اون فرد هم باشه. اگر این تیپ بتونه روی تقویت مهارت همدلی و همراهی هیجانی با بقیه انسان‌ها کار کنه قطعاً روانشناسی براش مناسبه.

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به گروه تیپ‌شناسی نوین با مدیریت آرسام هورداد می‌باشد.