درباره نویسنده

تیپ‌شناسی نوین

ما در گروه تیپ‌شناسی نوین در زمینه ارائه خدمات تخصصی با مدل تیپ‌شناسی MBTI به افراد و سازمان‌ها فعالیت‌ می‌کنیم. هدف ما افزایش درک متقابل و در نتیجه بهبود کارآیی افراد در تیم‌های کاری و روابط بین فردی و عاطفی است.

مطالب مشابه

3 ديدگاه

 1. 2

  زهرا

  اينكه نوشته هاي مقالات سايت و كانال شما انقدر درسته و دقيقا منطبق با تيپ شخصيتي خواننده است، آدم رو هم خوشحال ميكنه و هم ميترسونه!
  من قبلا هم تيپ شخيصيتيم رو ميدونستم ولي هيچوقت انقد دقيق در مورد جزئياتش جايي مطلب نخونده بودم، اين مطالب به من خيلي كمك كرده. مثلا همين كه چرا هزاران ايده و نقشه تو ذهنم دارم ولي عملي كردنشون برام سخته؛ چون شهودي و كمال گرا هستم. يا اينكه چرا هر تغييري رو دوست دارم ولي در ابتداي اون بهم استرس زيادي وارد ميشه و از طرف ديگه بيشتر در شرايطي خودم رو نگه ميدارم كه بهشون عادت دارم.
  اميدورام هميشه سلامت و پربهره باشيد انشاءالله!

  پاسخ
 2. 1

  رویا

  با اینکه تیپ شخصیتیم enfpبود و درون گرایی که در مقاله گفته شد رو نداشتم ولی دقیقا این مشکل عملگرایی و کمالگرایی و مردد بودن رو دارم. به نظرم ما تنها کاری ک باید بکنیم اینکه هروقت و هرزمانی کاری یا ایده ای به ذهنمون رسید “فقط انجامش بدیم” و به پیامدهاشم فکر نکنیم. هم تمرینه هم به مرور عادت میکنیم از بی عملی درمیایم.

  پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به گروه تیپ‌شناسی نوین با مدیریت آرسام هورداد می‌باشد.