درباره نویسنده

تیپ‌شناسی نوین

ما در گروه تیپ‌شناسی نوین در زمینه ارائه خدمات تخصصی با مدل تیپ‌شناسی MBTI به افراد و سازمان‌ها فعالیت‌ می‌کنیم. هدف ما افزایش درک متقابل و در نتیجه بهبود کارآیی افراد در تیم‌های کاری و روابط بین فردی و عاطفی است.

مطالب مشابه

3 ديدگاه

 1. 2

  فاطمه

  سلام و خداقوت
  هر چالشی در روند کار به یک entp انگیزه میده و هر بار که به یک چالش فایق میاد از خودش میپرسه چطور میتونم بهترین نتیجه و محصول رو ارایه بدم. نکته ای که در روند کار میتونه یک entp رو اذیت کنه اینکه همکاراش یا زیردستهاش حاضر نباشن برای اجرای ایده های اون هزینه بدن یا حتی بدتر، ایده ها رو نفهمن و نادیده بگیرن. اکثرا برای آدمها انجام دادن و تمام کردن کارها مهمه اما چیزی که در روند کار به یک entp انگیزه میده اجرای کار به روش معمول نیست بلکه یک entp دنبال خلق یک محصول یا حداقل improvise کردن محصولات قبلی هست. یک entp به داشتن شرکای کاری یا عاطفی که پذیرای ایده ها و روشهای نو باشن خیلی اهمیت میده.

  پاسخ
 2. 1

  میلاد

  سلام الگو برداری و شناخت افراد موفق یک تیپ خاص شاید جالب باشد ولی باید به کانون کنترل افراد درجه ماکیاولیستی درجه eq و iq نوع هوش غالب درجه دید ۳۶۰ سطح دانش و عمق دانش امکان غالب بودن طیف در یک فرد و اختلاط تیپ شخصیتی درجه نفوذ و کاریزما فرد مهارت های کلامی و تفکری درجه ریسک فرد نیز توجه نمود لطفا به سایر جوانب نیز بپردازید

  پاسخ
  1. 1.1

   آرسام هورداد

   سلام میلاد گرامی،
   ممنونم از دیدگاهتون، لطفاً توجه داشته باشید ما به طور تخصصی به مسئله رشد فردی به کمک شخصیت‌شناسی می‌پردازیم در نتیجه تمرکز ما روی Type و خصوصاً مدل MBTI است. در آینده نزدیک حوزه‌های متنوع‌ و کاربردی دیگری با محوریت توسعه فردی را بررسی خواهیم کرد.
   موفق باشید

   پاسخ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تمام حقوق این سایت متعلق به گروه تیپ‌شناسی نوین با مدیریت آرسام هورداد می‌باشد.